Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dj Akman Sırlarla Dolu

YazarMesaj
leventkarakap84
Admin
leventkarakap84

Dj Akman Sırlarla Dolu Empty
MesajKonu: Dj Akman Sırlarla Dolu   Dj Akman Sırlarla Dolu Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 1:25 am

hayat deli uzun bir yol sırlarla dolu
kendim gezdim bu yolu çok şey vardı bi bunu cnm dediklerim birer birer kayboldu
gözlerim her gün yaşla doldu günlerim bana zindan oldu hayat budur işte hüzün acı dert çile dolu
sevgi dolu mutluluklar birden yok oldular sakın kanma arkadaş
hayat bu yok eder bir anda herşey olmuş para gördüm bunu sonunda arkadaş denilen şey kalmamış
bu kalleş hayatta çok gördüm ama hep izledim dinledim sustum göz yumdum herşeye çok şerefsiz tanıdım
kan emiciler 2 yüzlü köpekler budur hayatın kuralı böyle yaşamak oldu hayatın anlamamı
ter temiz insanlar yaprak dökümü gibi yok oldular düşünsene küçün bir yavru ekmek peşnde
böyle kalleş insanlara avuc açıp yerdım beklemekte onlar böyle garibanlara 5 kuruşu çok görmekte
bir cocuk tiner çekip hayatı toz pembe görmekte düşünsene bu yolun son noktası nerede fazla çekme gideceksin sende ölüme

senden çekeceksin çek çek hepsini beynine çek bu hayat budur işte sende yaşa sende görcen sonunda sende kuduracaksın
senden çekeceksin çek çek hepsini beynine çek bu hayat budur işte sende yaşa sende görcen sonunda sende kuduracaksın

düşünemedi çekti çekti hayatı sonunda bitti geride gözü yaşlı ana bana ağıt yakmakta bu görüntüler beni deli ediyor
gözü yaşlı ananın çığlık sessleri içimden hiç gitmiyor hergün sevgiler ölüyor kendini azmış güller soluyor kardeş kardeşi
vuruyor bir kuş ağlıyor hayat yavaş yavaş yok oluyor değer bilmek gerek bu yaşamda acı ölüm dayanır ansızın kapına ölüm
korkusu nedir ben bilirim ayrılık acısı nedir ben çektim söylemiştim sana arkadaş dayan bunlara çekeceksin sonunda
sakın yenilme hayatın zindan olur sana sevgi yoktur tek başına savaş bu dünyada sinir öfkeni belli etme düşmanına
yoksa bir gün harcanırsın deprem gibi vurur hayat sana söylemiştim gezme konuşma böyle iki yüzlü insanlarla bir bakmışım
kalmışın cebi boş kalbi yaralı bi zalim bu oyunun sonunda

http://teknobilisim.org

Dj Akman Sırlarla Dolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-