Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 (Hemen Download Edin..!)

YazarMesaj
leventkarakap84
Admin
leventkarakap84

Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 (Hemen Download Edin..!) Empty
MesajKonu: Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 (Hemen Download Edin..!)   Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 (Hemen Download Edin..!) Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2007 7:58 am

Arkadaşlar Daha Önce Bu Programdan Bir Kaç Arkadaşıma Bahsetmiştim Özellikle TroQ'a Bu Programı Yazmadan Önce Bir Kaç Ay Beklemeyi Ön Gördüm Kendime Bunun Sebebide Belki Faronics(Deep Freeze Yazan Firma) Böyle Bir Ekleme Yapar Diye Yani Belirtilen Klasördeki Değişiklikleri Görmezden Gel Gibi Birşey Koyarlar Diye Düşündüm Enterprise Versionlarını Baştan Sona İncelemedim Manuellerinide Baktım Olmadı Faronics Mail Attım ve Bize Böyle Birşeyin Şuan İçin Mümkün Olmadığını Çok Yakın Bir Gelecektede Olmayacağını Söylediler Bende Oturdum Bu Programı Yazdım İnternet Cafeciler ve Ev Kullanıcıları İçin Programın Genel Özelliklerinden Bahsedersek...

# Genel Özellikler #
Belirttiğiniz Klasör deki Bilgileri Alt Klasörler Dahil İstediğin Sabit Bir Yere Kopyalatabiliyorsunuz Özellikleri Oyunları Şimdi Diyelimki Bilgisayarınızda C Sürücüsü Deep Freeze Tarafından Korunuyor D Sürücü Korunmuyor D Sürücüsüne Programı Kurun İsterseniz C ye Kurup Gerekli Ayarları Yaptıktan Sonrada Deep Freeze Tekrar da Aktif Edebilirsiniz Değişen Pek Birşey Olmaz Smile Çünkü Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 Freeze Edilmiş Sürücülerde Dahi Çalışmakta Yalnız Şu Var Savelerin Backuplarını Alacağınız Yer Thawed(Korunmaması) Şart Şimdi İçinizden "ya Benim Hem C hemde D Sürücüsü Freeze Ben Kullanamıyacakmıyım Bu Programı Cafemde" Diyenlerde Oluyordur Eminim Korkmayın Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 ın En Büyük Özelliklerinden Birisi Ana Bilgisayara Save Yedeklerini Alma Özelliğinin Olması Örnek Verirsek Diyelimki Cafenizde 10 Bilgisayarınız Var Bu Bilgisayarların İsmi PC01,PC02,PC03 Diye veya Farklı Bir Şekilde Adlandırılmış Ana Bilgisayarınızda Bir Klasör Açın Erişim Hakkını Full Yapın ve Bu Klasörü Ağ Sürücüsü Olarak Tanıtın ve Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 ın Genel Ayarlarına Girip Sürücünüzü Gösterin Daha Sonra Oyunlarınızı Ekleyin ve Kullanımına Başlayın .... İki Sürücünüzünde Freeze Olması Size Her Hangi Bir Sorun Yaratmayacaktır Save Dosyalarınız Ana Bilgisayarınızda Paylaşıma Verdiğiniz Klasörün İçine Örnek Olarak : PC01\NeedForSpeedMostWanted\,PC01\FIFA2005,PC02\FIFA2005 V.S. Diye Kayıt Olacaktır ve Bu Kayıtlar Yine Sizin Belirttiğiniz Dakikaya Göre Kopyalanacaktır Örneğin 3 Dakikada Bir Ana PC nize veya Thawed Sürücünüze Kopyalatıp 15 Dakikada Bir de Saveleri Local PC nize Kopyalatabilirsiniz ve Bunları Bir Kere Ayarlıp Programı Çalıştıracaksınız Ondan Sonra herşey Kendiliğinden Otomatik Olarak Olmuş Olacak Smile Çok Basit demi Arkadaşlar ?

Programın Bölümlerini Anlatmak Gerekirse ;

Oyun Ekleme ;

Resmin orjinal boyutunu görmek için üzerine tıklayın.

Oyun Ekleme Bölümünde Klasöre Gözatıp Oyunları Ekleyebilir Dilerseniz Tanımlanmış Oyunlar Listesinden Programın Tanıdığı Oyunları Hızlıca Kaydedebilirsiniz

Oyun Listesi ;

Oyun Listeleme Bölümünde Veritabanına Kayıtlı Oyunlar Arasında Dolaşabilir Güncelleme Yapabilir İsterseniz Silebilirsinizde ....

Genel Ayarlar ;

Genel Ayarlar Bölümünde Thawed Sürücünüzü veya Ağdaki Bilgisayarınızın Sürücüsünü Yol Olarak Gösterebilirsiniz, Save Yedeklerinin Kaç Dakikada Bir Kopyalanmasını ve Kaç Dakikada Bir Yedek ten Geri Dönülmesini Ayarlayabilirsiniz

Program Güncelleme ;

Bu Bölümde Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0'ın Tanımlanmış Oyunlar Listesini Dilerseniz Güncelleyebilirsiniz ....

Windows 98 / Windows XP / Windows 2003 / Windows Vista Uyumludur....

ROGRAMI İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ SUNUCULARDAN BİRİNİ SEÇİN
http://www.internetcafeciler.net/Download/DFOK10.EXE
http://teknobilisim.org

Deep Freeze Oyun Kaydedici 1.0 (Hemen Download Edin..!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Winamptaki Gizli Oyun